Klingenburg 

Od prawie trzydziestu lat jesteśmy wiodącym producentem, dostawcą i ekspertem w dziedzinie urządzeń do odzysku ciepła i wilgoci. Dostarczamy nasze produkty klientom na całym świecie. Nasze produkty służą do najróżniejszych zastosowań, zaczynając od wentylacji i klimatyzacji, poprzez skomplikowane procesy przemysłowe, kończąc na zastosowaniach przeznaczonych do dużych lakierni sektora samochodowego.


Odzyskiwanie ciepła to doskonały sposób oszczędzania energii, pozwalający również na redukcję emisji CO2 do atmosfery. Stosując nasze produkty można odzyskać 80% ciepła z powietrza wywiewanego z pomieszczeń, co oczywiście w pozytywny sposób odbija się na portfelach naszych Klientów. Tak duża oszczędność energii, co oczywiste, odbija się w pozytywny sposób na środowisku naturalnym.


Osuszanie i nawilżanie kolejne ważne procesy obróbki powietrza w klimatyzacji i wentylacji, a jednocześnie to kolejna płaszczyzna naszej działalności.


Najwyższa jakość jest już przysłowiową cechą naszych urządzeń, które znane są na ogólnoświatowym rynku wentylacyjno-klimatyzacyjnym. Przy stale umacnianej wiodącej pozycji na światowym rynkach (np. w branży obrotowych wymienników ciepła) możemy zaoferować ciągłość dostaw oraz długoletni serwis fabryczny. Nasi Klienci cenią sobie indywidualność rozwiązań, punktualność dostaw i unikalną jakość produkcji. Elastyczność w wymiarach obudów wymienników obrotowych, ich dokładne przystosowanie do instalacji Klienta są dla nas standardem. Z tak szerokim wachlarzem modeli w każdej grupie produktów, możemy zaoferować indywidualne rozwiązania.


Dzięki własnemu ośrodkowi badawczo-wdrożeniowemu, utrzymujemy dobre tempo rozwoju i ustanawiamy nowe standardy. Staramy się ciągle doskonalić nasze produkty i poszerzać ich portfolio.

o nas klingenburg2
o nas klingenburg uvc2
PolishPLRussianRUEnglish (UK)CzechCzechRepublic