Klingenburg UVC TECHNOLOGY<<<

03-HIGH FLOW

To grupa urządzeń służących do dezynfekcji powietrza w instalacjach klimatyzacyjno-wentylacyjnych o dużych wartościach przepływu powietrza. Są to moduły przeznaczone do montażu w kanałach wentylacyjnych bądź w sekcjach central klimatyzacyjnych.

 

Do grupy Klingenburg UV HIGH FLOW należą produkty:

05-HIGH FLOW intelligent

02-HIGH FLOWaaaaaaSą to urządzenia zaprojektowane z myślą o instalacjach wentylacyjno-klimatyzacyjnych o wysokich wartościach przepływu powietrza. Są to urządzenia przeznaczone do montażu w kanałach wentylacyjnych bądź w sekcjach central klimatyzacyjnych.

 

Rodzaj materiału, z którego są wykonane, sposób montażu i wymiary modułów staramy się dopasowywać do potrzeb Klientów. W zależności od potrzeb montaż może być wykonany przez Klienta bądź przez firmę Klingenburg. Urządzenia wyposażone są w panel kontrolno-sterujący zapewniający ciepły zapłon promienników, co wydłuża ich żywotność, na panelu kontrolno-sterującym umieszczamy licznik czasu pracy promienników.

 

Dobór mocy promieniowania, a co za tym idzie – ilości modułów odbywa się na podstawie wartości przepływu powietrza oraz jego temperatury. Oczywiście im więcej informacji takich jak np. rodzaj i ilość zwalczanych mikroorganizmów, wilgotność powietrza itp., tym lepiej, jednak nie wszyscy Klienci posiadają takie informacje.

 


 

05a-HIGH FLOW hood

HIGH FLOW hood01To rządzenia zaprojektowane z myślą o kuchennych instalacjach wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Są one przeznaczone do montażu w okapach bądź systemach kuchennej wentylacji sufitowej. Oprócz usuwania zanieczyszczeń mikrobiologicznych i funkcją jest usuwanie tłuszczów z instalacji.

 

Rodzaj materiału, z którego są wykonane, sposób montażu i wymiary modułów staramy się dopasowywać do potrzeb Klientów. Urządzenia wyposażone są w panel kontrolno-sterujący zapewniający ciepły zapłon promienników, co wydłuża ich żywotność, na panelu kontrolno-sterującym umieszczamy licznik czasu pracy promienników. W przypadku niektórych systemów, stosowane są specjalne lamelle zabezpieczające przed przedostaniem się promieniowania UV-C do pomieszczeń kuchennych.

 

  Dobór mocy urządzeń odbywa się na podstawie dwóch paramatrów: wartości przepływu powietrza i rodzaju tłuszczów przedostających się do instalacji.

 

Klingenburg UVC TECHNOLOGY<<<

PolishPLRussianRUEnglish (UK)CzechCzechRepublic