Klingenburg UVC TECHNOLOGY <<<

01-HOME

To grupa urządzeń zaprojektowanych do dezynfekcji powietrza w instalacjach o małych wartościach przepływu powietrza. Są to moduły do wmontowania i instalację a także moduły naścienne przeznaczone do dezynfekcji w pomieszczeniach o klasie czystości powietrza A i B.

 

Do grupy Klingenburg UV HOME należą produkty: 

02-HOME barrel

 IMG 8902sSą to rządzenia zaprojektowane z myślą o instalacjach wentylacyjno-klimatyzacyjnych domów jednorodzinnych, małych biur oraz innych budynków o małej kubaturze, w których przepływ powietrza nie przekracza 500 m3/h.

 

Każde urządzenie wyposażone jest panel kontrolno-sterujący z licznikiem czasu pracy promienników oraz w cztery promienniki UV-C emitujące promieniowanie ultrafioletowe o długości fali 253,7 nm. Moc promienników dobierana indywidualnie. Urządzenia mogą być wykonane z aluminium lub ze stali nierdzewnej, w zależności od potrzeb. W przypadku przepływów większych niż 500 m3/h istnieje możliwość szeregowego montażu kilku urządzeń.

 

   

W urządzeniu z grupy Klingenburg UV HOME barrel zastosowano opracowany przez naszych inżynierów, innowacyjny H-LDsystem (High-Level Disinfection System), umożliwiający zwiększenie efektywności dezynfekcji nawet o 30%.

 

Zaburzacz na wwwZaburzacz przepływu powietrza → spowolniony przepływ powietrza wydłuża czas ekspozycji mikroorganizmów na promieniowanie UV-C, skuteczność dezynfekcji wzrasta.

 

   

 


Odbłyśnik na wwwOdbłyśnik promieni UV-C → innowacyjne rozwiązanie, opatentowane przez Klingenburg, bardzo wysoki współczynnik odbicia promieni UV-C, pozwala zwiększyć efektywność dezynfekcji o 30% przy jednoczesnym zmniejszaniu zużycia energii.

 

 

        

 


 

02a-HOME pure

03

To urządzenia zaprojektowane z myślą o dezynfekcji powietrza w pomieszczeniach, w których wymagana jest ścisła kontrola parametrów środowiskowych, a w szczególności zanieczyszczeń, o klasie czystości A i B. 

 

Obudowa lampy, w całości wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Obły kształt obudowy ułatwia utrzymanie lampy w należytej czystości i uniemożliwia zbieranie się zanieczyszczeń w trudno dostępnych miejscach. Źródłem promieniowania ultrafioletowego są dwa promienniki emitujące promieniowanie ultrafioletowe o długości fali 253,7 nm (UV-C). Dzięki uproszczonemu kształtowi lampy, możliwe jest utrzymanie jej w należytej czystości przez cały okres eksploatacji.

 

Promienniki umieszczone są za szybą o powierzchni polerowanej optycznie, wykonanej z najwyższej jakości szkła kwarcowego.

Dzięki takiemu umieszczeniu promienników zachowana zostaje optymalna temperatura ich pracy co zwiększa efektywność dezynfekcji.

 

 

 Klingenburg UVC TECHNOLOGY<<<

PolishPLRussianRUEnglish (UK)CzechCzechRepublic