Klingenburg UVC TECHNOLOGY <<<

07-INDUSTRIAL

03-INDUSTRIALaaaaaPrzemysł spożywczy stawia wysokie wymagania producentom żywności w stosunku do czystości mikrobiologicznej. Z tego powodu stworzyliśmy grupę produktów z myślą o dezynfekcji w przemyśle spożywczym. Odpowiednią moc promieniowania UV-C dobieramy po wizji lokalnej u Klienta, następy krok to wykonanie projektu urządzenia do dezynfekcji. Następnie wykonujemy produkty dopasowane w 100% do potrzeb Klienta.

 

Klingenburg UV INDUSTRIAL to grupa produktów stworzona z myślą o dezynfekcji: powietrza, produktów, opakowań, maszyn i linii produkcyjnych.

 

 

Najwyższą wagę przykładamy do bezpieczeństwa Klienta, dlatego moduły UV-C wykonujemy z najwyższej jakości stali nierdzewnej a promienniki umieszczamy w rękawach z folii teflonowej, przepuszczającej promieniowanie UV-C, co dodatkowo zabezpiecza przed ewentualnym zanieczyszczeniem drobinkami szkła.

 

 

cube

 DSC 0004a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0174aaa

DSC 0001aa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 Klingenburg UVC TECHNOLOGY<<<


 

Rodzaje promienników UV-C

 

2010-09-10 19-22-062010-09-10s

Promienniki stosowane w urządzeniach linii Klingenburg UVC TECHNOLOGY:

  • są to promienniki najwyższej jakości;
  • wyposażone są w elektroniczne układy zapłonowe zapewniające ciepły zapłon co wydłuża ich żywotność;
  • ich żywotność wynosi 8000 godzin;
  • są dostępne w następujących mocach: 36, 60 i 95 W.

 

W zależności od miejsca instalacji, temperatury dezynfekowanego powietrza i rodzaju przemysłu stosujemy w naszych urządzeniach jeden z trzech rodzajów promienników:

 

Klingenburg UVstandard – promienniki bez dodatkowych zabezpieczeń przeznaczone do pracy w standardowych warunkach.

 

Klingenburg UVsecura – promienniki ofoliowane folią teflonową, która przepuszcza promieniowanie UV-C. Dzięki ofoliowaniu, w przypadku uszkodzenia promiennika drobiny szkła pozostają wewnątrz folii.

 

Klingenburg UVquartz – promienniki umieszczone są w osłonach z najwyższej jakości szkła kwarcowego, przepuszczającego promieniowanie UV-C, co ogranicza wpływ obniżonej temperatury.

 

 

notice

IMG 8939

Klingenburg UVnotice to innowacyjne promienniki UV-C wyposażone w funkcję „notice", która umożliwia rozpoznanie awarii lub zużycie promiennika UV-C. Dzięki zastosowaniu sygnalizacji z wykorzystaniem diod LED użytkownik w prosty sposób dowie się czy dany promiennik działa prawidłowo. Zmiana koloru diody LED oznacza, że promiennik UV-C przestał działać. Diody LED umieszczone są na każdym promienniku typuKlingenburg UVnoticeW przypadku gdy promienniki umieszczone będą w trudno dostępnym elemencie instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnej, diody LED umieszczone zostaną na panelu kontrolno-sterującym w miejscu wygodnym dla użytkownika.

Każdy z powyższych rodzajów promienników może być wyposażony w funkcję "notice". Otrzymamy wtedy trzy rodzaje promienników:

Klingenburg UVnotice St - dla wersji standard

Klingenburg UVnotice Se - dla wersji secura

Klingenburg UVnotice - dla wersji quartz

 

 

PolishPLRussianRUEnglish (UK)CzechCzechRepublic