Klingenburg UVC TECHNOLOGY

W Klingenburg, każdego dnia skupiamy się na stałym rozwoju. W naszym ośrodku badawczo-wdrożeniowym staramy przetwarzać nasze doświadczenie na innowacyjne technologie, które mogą przysłużyć się społeczeństwu i środowisku oraz dać naszym Klientom wymierne korzyści, nie tylko finansowe.


Doświadczenie zdobyte na całym świecie, przez wiele lat i w wielu gałęziach przemysłu, nauczyło nas, że nawet w przypadku stosowania restrykcyjnych zasad higieny, powietrze, po przejściu przez instalację wentylacyjno-klimatyzacyjną, zawierać będzie bardzo wiele zanieczyszczeń mikrobiologicznych.


W wyniku wdychania zanieczyszczonego powietrza każdego dnia zdrowie użytkowników pomieszczeń jest zagrożone! Identyfikując się ze stanowiskiem Światowej Organizacji Zdrowia, które brzmi:

 

„Każdy człowiek ma prawo oddychać czystym powietrzem wewnętrznym1",

 

stworzyliśmy innowacyjną linię produktów: Klingenburg UVC TECHNOLOGY

 

Ponieważ, priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo użytkowników naszych produktów oraz brak zagrożenia dla środowiska naturalnego. Dlatego, jako czynnik biobójczy, w linii produktów Klingenburg UVC TECHNOLOGY, zastosowaliśmy promieniowanie ultrafioletowe (UV-C).


Wierzymy, że nasza technologia, wpłynie na poprawę jakości powietrza w domach, biurach oraz w szeroko pojętym przemyśle.

o nas klingenburg2
o nas klingenburg uvc2
PolishPLRussianRUEnglish (UK)CzechCzechRepublic